Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informační centrum města Šternberk

1. 11. 2007
Obrazek Obrazek Obrazek

Hodnocení:

Nabídka má trvalý charakter: ANO

s inv.vozíkem: ANO (po zazvonění)

s kočárkem: ANO (dveře jsou daleko od schodku, takže buď musíte couvat nebo napřed otevřít dveře)

Možnost pohybu s kočárkem a vozíkem uvnitř: ANO

Děti vítané : ANO

Dětský koutek: NE

Rodinné slevy: ANO

Čisté, zdravé a nekuřácké prostředí: ?

Třídění odpadu: ?

Zkrácená a flexibilní pracovní doba pro rodiče s dětmi : ?

Zaměstnávání rodičů po rodičovské dovolené : ?

Zkušenosti v provozu: S kočárkem jsme zatím nejeli. Podle projektu města z roku 2006 měly být u vchodů IC a MP zvonky na přivolání obsluhy s mobilní plošinou. Bohužel nic z toho se nevyplnilo a nejsou zde ani zvonky.

Vše se změnilo až na začátku roku 2009 ! Vše trvá neúměrně dlouho, ale nakonec se vše podařilo. Po zazvonění zvonku s logem vozíčkáře přijde obsluha z MP donese lyžiny a může Vám pomoci dostat se na informační centrum či policii. Děkujeme !

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kočárky ano

(Zd. Šenkeřík, 23. 1. 2008 7:34)

Dobrý den!
Já jsem do informačního centra s kočárkem sice nejel, ale chodím tam často a vím, že maminky s kočárky vjedou dovnitř bez problémů. Kočárek uvnitř nijak nezavazí, místa pro pohyb zůstává dost. On ten schodek který tvoří překážku vozíčkářům je jen jeden a není nijak vysoký. Snad si nějaký koumák/čka všimne toho malého schůdku a vymyslí něco, co by umožnilo vozíčkářům ten schodek překonat.

Přál bych jim to moc, protože uvnitř se návštěvník IC setká s úsměvem ochotné paní, o které sice nevím kolik zná řečí, ale náhodou jsem tam byl, když si nějaký turistický pár anglicky hovořící u internetu nevěděl s čímsi rady a jak jim ta paní anglicky vše co potřebovali vysvětlovala tak, jako by nikdy nemluvila jinak, než jejich jazykem. Odcházeli spokojeni.

Ochotné jsou i pracovnice MP které v IC někdy zastupují výše zmíněnou paní a musím také dodat, že se mi už hodně dlouho nestalo, aby na dveřích vysela cedule zavřeno, což se kdysi často stávalo. Nezbývá než popřát všem, kdo provoz IC zajišťují, aby se jim práce dařila jako se jim daří teď a za vytváření příjemného prostředí jim patří upřímný dík.

Zd. Šenkeřík

Nedostupné

(Jiří B., 12. 12. 2007 11:51)

Vozíčkář má smůlu. Převýšení i schod do informačního centra jsou velkou překážkou. Za doprovodu asistenta jsem sice potřebnou věc vyřídil, ale v průjezdu. Díky ochotné pracovnici, která za mnou vyšla. Jak to vypadá uvnitř, tedy nevím.