Jdi na obsah Jdi na menu
 


GE Money Bank

23. 4. 2008
Obrazek Obrazek Obrazek

Hodnocení:

Nabídka má trvalý charakter: ANO

s inv.vozíkem: NE

s kočárkem: ANO 

Možnost pohybu s kočárkem a vozíkem uvnitř: ?

Děti vítané : ?

Dětský koutek: ANO (stoleček, pastelky, omalovánky)

Rodinné slevy: ?

Čisté, zdravé a nekuřácké prostředí: ?

Třídění odpadu: ?

Zkrácená a flexibilní pracovní doba pro rodiče s dětmi : ?

Zaměstnávání rodičů po rodičovské dovolené : ?

Zkušenosti v provozu: Čekáme na Vaše zkušenosti ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak jo

(vozíčkář Jirka, 25. 4. 2008 2:08)

Je dobře, že jsi to vysvětlil, zase budeme chytřejší. Hlavně aby to věděli na místním stavebním úřadě a dál stavby s bariérami nepovolovali.

vyhláška zní jasně

(Petr Dvořák (mloček), 24. 4. 2008 6:36)

Podle vyhlášky o bezbariérových přístupech se postupuje při zpracování a pořizování územně plánovací dokumentace a územně plánovacích podkladů, při navrhování, umísťování, povolování nebo ohlašování, provádění a kolaudaci staveb např. u občanského vybavení v částech určených pro užívání veřejností.

Tento podnik je jednoznačně určen pro veřejnost a při stavebním povolení měl být dodržen postup schvalování bezbariérového přístupu.

Banka je jistě umístěna v historickém centru, ale nemusí být ještě kulturní památkou. Pokud ano potom se píše : U staveb, které jsou kulturními památkami, se ustanovení této vyhlášky použijí s ohledem na zájmy státní památkové péče.

Jedná se tedy všeobecně o budovy kam může veřejnost vstoupit za účelem veřejné služby poskytované tímto objektem. Nebo alespoň pro části pro veřejnost určené, nikoliv třeba patro s byty ředitele.

pozor

(vozíčkář Jirka, 24. 4. 2008 4:28)

Mám pocit Petře, že zmiňovaný zákon se vztahuje na veřejné komunikace a instituce, což tato banka není, nebo-li soukromník se tím řidit na svém majetku nemusí. Raději na to kukni, abychom nemátli lidičky.

schod

(vozíčkář Jirka, 24. 4. 2008 4:14)

Jen další banka, respektive její pobočka, co dává jasně najevo, že o vozíčkáře nestojí. Může to sice vypadat trochu morbidně, ale bohužel je to obraz naší společnosti.